bbstudio strona główna \ Kreacja
Język: | PL | EN | DE |
 
Idee
 
Kreacja
 
Technologia
 
Zarządzanie
 
Koncepcje
 
Portfolio
 
Aktualności
 
Wspomagamy
 
Kontakt

Kreacja - grafika i projekty

 

Studio to zespół kreatywny w naszej firmie. To osoby, których praca związana jest z projektowaniem i produkcja materiałów promocyjnych, wizerunkowych itp. Staramy się koncentrować naszą uwagę na działaniach BTL'owych. Wykonujemy drukowane materiały promocyjne i informacyjne poczawszy od projektowania Corporate Identity czyli logotypów, kreowania i porządkowania kolorystyki, projektowania elementów stationery: wizytówki, papier firmowy, koperty - aż do opracowywania kompletnych brand booków. Opacowujemy też inne elementy wizualizacyjne a więc: teczki na dokumenty, długopisy firmowe, notatniki, koszulki i inne gadżety.
Oferujemy również usługi z zakresu projektowania, składu i produkcji materiałów marketingowych takich jak ulotki, foldery, prospekty, biuletyny, albumy, etc.

Zajmujemy się też w ograniczonym zakresie projektowaniem elemetów ze swiata ATL, głównie reklam prasowych oraz innych elementow reklamowych takich jak wkładki do gazet, billboardy, plakaty, citylighty.

Nasz dział interaktywny ma szerokie doświadczenie w przygotowywaniu elementów reklamy on-line a więc: bannerów reklamowych, top layerów, elementów marketingu wirusowego.

:: wydrukuj stronę    
wszelkie prawa zastrzeżone (c) bbstudio 2006 :: studio@bbstudio.pl :: powered by bluebirdCMS