bbstudio strona główna \ Idee
Język: | PL | EN | DE |
 
Idee
 
Kreacja
 
Technologia
 
Zarządzanie
 
Koncepcje
 
Portfolio
 
Aktualności
 
Wspomagamy
 
Kontakt

Idee

 

Jesteśmy polską firmą oferującą usługi w zakresie komunikacji marketingowej. Istniejemy od 1999 roku na rynku, który rządzi się swoimi prawami i nieustannie dyktuje nowe standardy działania. Podjęliśmy jednak wyzwanie i chcemy zdobyć najlepsze miejsce na podium. Pierwszym krokiem, stanowiącym fundament naszego dalszego działania jest wykreowanie silnych i nowoczesnych marek dla naszych produktów i usług.

Oferujemy usługi: projektowania graficznego, technologii internetowych (Blue Bird design) oraz doradztwa w zakresie marketingu tradycyjnego i e-marketingu. (BBcommunication).

Zespół bbstudio tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingowej. To kreatywne osoby i eksperci w swoich dziedzinach. Podczas realizacji projeków łączymy atuty naszego zespółu wykwalifikowanych ludzi. Potrafią oni łączyć wiedzę z zakresu rozwiązań technologicznych, kreacji reklamowej oraz biznesowych, która jest podstawą projektowania oraz wdrażania optymalnych rozwiązań biznesowych dla Klientów. Nasze podejście pozwala zagwarantować najwyższą jakość usług oraz szybkość w realizacji projektów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

:: wydrukuj stronę    
wszelkie prawa zastrzeżone (c) bbstudio 2006 :: studio@bbstudio.pl :: powered by bluebirdCMS